תזכורת: הלילה (חמישי בערב) נספור:

פולגאר

Well-known member
ההצעה הזו הוצעה לו מזמן. מכיוון שמטרת השרשורים אינה התזכורת זה לא ישרת את המטרה.
ברור שהיא לא המטרה, אחרת לא הייתי כה מתעצבן.
הרחבתי על זה בפורום שלהם:

יש גם קישור לשרשור שפתחתי בנושא מרוב שהגעילה אותי ההתנהגות שלו:

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
הצעת ייעול שתמנע כינויים מבישים שנובעים כמעיין מפכפך מפי מנהל שמנסה לכפות את "אמונתו הטהורה" על הכלל
דיוק קליל ברשותך, "כינויים מבישים" נשמעים כאן חדשות לבקרים מבלי שאתה, כמנהל הפורום, מונע אותם כשהם מכוונים נגד אנשים שאינם חלק מהמילייה שלך. אז אנא ממך... חסוך ממני הרצאות בעניין זה וצפה בפורום שלך רק מהבוקר, טרם תבוא בטענות אלי או על דרך ניהולי (שאינו קשור כהוא זה לנושא, אבל ניחא. הסיבה לנסיונות לקשור זאת ברורה לכל).
א. פתח שרשור בערוב כל יום (=מועד התחלפות היום בלוח העברי), ורשום שם את יום הספירה הנכון.
מתבצע.
ב. נעל את השרשור ונעץ אותו.
לא רואה בכך צורך. הלא אחת הטענות של התוקפים היא ששרשורי התזכורת יציפו את הפורום (אגב מה זה עניינך כלל, שהרי לא מדובר בפורום שאתה מנהל או אף חבר קבוע בו? מבחינתי זה בסדר כמובן. כל הצעה עניינית תתקבל ותיבחן בשמחה ובענייניות. אבל סתם תהיתי). נעיצת השרשורים האלה תעשה בדיוק את זה. בשיטה הנוכחית לעומת זאת, נושאים חדשים (שרשורים חדשים) ממלאים את הדף כבדרך קבע ושרשור התזכורת היומי יורד אט אט למקומו הטבעי. הוא עדיין יימצא במקום מובהק בעמוד הראשון מחד, לרווחת הסופרים המבקשים את התזכורות, אבל לא מפריע להתנהלות השוטפת של הפורום מאידך.
כך הספירה המוסמכת תיוותר בעינה למשך כל היום ואיש לא יוכל ללגלג או לרשום באותו שורשור את דעותיו המנומקות נגד הסופר או המניין עצמו.
לא מדויק. המנהג הנלוז אותו תקפתי הוא מנהגם של כמה גולשים להקפיץ דווקא שרשורים ישנים בעלי אותו יום (בכותרת השרשורים מופיע היום אליו מתייחסת הספירה), בנסיון עלוב ודוחה לבלבל את הסופרים התמימים שנזקקים ומשתמשים בתזכורות אלו. נסיונות אלו לא יימנעו על-ידי נעיצת השרשור היומי וצריכה להימצא דרך אחרת למנוע זאת. או שאותם אנשים דווקנים שמבקשים לפגוע באמונתם התמימה של אחרים יחזרו לבגרות ולנורמליות, מה שלא צפוי כרגע, או שפשוט נוסיף תאריך לכותרת ובא לציון גואל. קצת יותר מסורבל, אבל עדיף מלאפשר את הפגיעה ביהודים תמימים על-ידי כאלה שכבר הגדרתי את דעתי עליהם (ולמען הסר ספק, היא לא השתנתה).
השירשור ייוותר נעוץ ובשעת ערב תשנה בו בעריכה שקטה את מניין הימים.
זה אפשרי ולא חשבתי על אפשרות כזאת. אבל זה יחייב שינוי כותרת מידי יום. לא ברור לי מה התועלת הגדולה בזה לעומת השיטה הנוכחית, פשוט לפתוח שרשור יומי (כאשר בדרך כלל, אם אין דווקנים מקפיצים, השרשורים הקודמים כבר מזמן נעלמו וירדו לכיוון הארכיון).
בלי שירשורים מיותרים.
"מיותרים" זה בעיני המתבונן. אבל אני ממתין לתשובתך מה התועלת הגדולה בהצעתך. אמנם זה רעיון מעניין, אבל מבחינת תלונות המלינים הפבלוביים, הוא דווקא יגביר את טרוניותיהם, באשר יופיע להם שרשור תזכורת נעוץ לאורך כל ימי הספירה, במקום המצב הנוכחי בו במהלך היום שרשור האתמול כבר נשכח ונעלם לו לאיטו.
בלי נבלות וללא צחנות.
זה כבר משהו שלא תלוי בי.
צא ולמד ושנה תדמית.
אחריך ידידי, אחריך. נחמד אמנם שמנהל של פורום א' מנסה להגיד למנהל של פורום ב' כיצד לנהוג, כאשר כמות התלונות על הראשון דווקא גדולה משעמוד פורום יכול להכיל. אבל עם כל הכבוד, גם להנאתך להצטרף ל'מלחמה' שיש המבקשים ליצור בפורום 'חורזים וכותבים' (והרי גם אתה עצמך טרחת מספר פעמים להקפיץ שרשור ישן רק כדי להביע שם התקפה על עצם קיומו, כאילו שזה קשור אליך בדרך כלשהי), אציע שתתרכז במניעת "נבלות וצחנות" בפורום שאתה מופקד עליו. לאחר שתצליח במשימה זו (משהו שלא יקרה כל עוד אתה לא מנסה בכלל ואף מגבה זאת לעתים), נוכל להתחיל לדבר על עמדתך בנוגע לפורומים אחרים והניהול שלהם.
כל שעשית עד כה אינו מכבד בעיקר אותך.
היכרות מינימלית איתי הייתה מלמדת אותך שזה הדבר האחרון שמעניין אותי :).
אשריך שהבנת זאת כל כך מהר :).

ברור שהיא לא המטרה, אחרת לא הייתי כה מתעצבן.
זאת דווקא המטרה היחידה והבלעדית. גם אם תכתוב עוד 8,000 משהו אחר ותפנה ל1,001 שרשורים בהם כתבת על הנושא, מציאות עובדתית זו לא תשתנה :). אומר שוב, כל טענה או הצעה עניינית שתועלה בדרך המלך (כמו למשל הצעתו של משה למעלה), תיבחן בשמחה. אולם הבחינה תיעשה על-פי טובת העניין, קרי הדרך הנוחה והטובה ביותר למוזכרים לזכור. אבל מעבר לכך, כשהטענה באה בסדרה של התקפות חסרות כל רלוונטיות (במקרה שלך, היעלבות מכך שפעם כתבתי משהו נגד דבריך באיזשהו שרשור שלא קשור לנושא זה ומאז הברוגז שלך ואיתה ההצטרפות לקבוצת התוקפים הפבלוביים), או כפי שנעשה בפורום 'חורזים וכותבים', בדרך של טרור ונסיון לכפות עמדה, או אז הדברים כלל לא ייבחנו. אם זה אומר שאני מנהל פורום גרוע, שיגיד. לא שיש קשר כלשהו בין שרשורי התזכורת להיותי מנהל שם בפורום, אבל כאמור מעלה, הצורך לנסות לקשור בין שני הדברים חסרי כל הרלוונטיות האלה על-מנת להקל את הגשת התלונות למעלה יותר, גם היא ברורה, ידועה ומובנת ;-).

שורה תחתונה, במקום להניח שלל הנחות שמבוססות על בעיותיך האישיות מולי או על דברי תוקפים פבלוביים, נסה לדקותיים לחשוב ולקבל שכל מטרת שרשורי התזכורת היא בדיוק כמו שנאמר, להזכיר לגולשים שביקשו זאת את ספירת העומר היומית. הא ותו לא. כאשר מתוך כמה אפשרויות נבחרה הדרך הנוחה (קרי הוודאית) ביותר להשיג מטרה זו.
אם וכאשר תבוא לנושא בראש נקי, תוכל גם, אני מאמין, לקבל את האמת התמימה והפשוטה להחריד הזאת.
בהצלחה.

xyxy210

Active member
דיוק קליל ברשותך, "כינויים מבישים" נשמעים כאן חדשות לבקרים מבלי שאתה, כמנהל הפורום, מונע אותם כשהם מכוונים נגד אנשים שאינם חלק מהמילייה שלך. אז אנא ממך... חסוך ממני הרצאות בעניין זה וצפה בפורום שלך רק מהבוקר, טרם תבוא בטענות אלי או על דרך ניהולי (שאינו קשור כהוא זה לנושא, אבל ניחא. הסיבה לנסיונות לקשור זאת ברורה לכל).

מתבצע.

לא רואה בכך צורך. הלא אחת הטענות של התוקפים היא ששרשורי התזכורת יציפו את הפורום (אגב מה זה עניינך כלל, שהרי לא מדובר בפורום שאתה מנהל או אף חבר קבוע בו? מבחינתי זה בסדר כמובן. כל הצעה עניינית תתקבל ותיבחן בשמחה ובענייניות. אבל סתם תהיתי). נעיצת השרשורים האלה תעשה בדיוק את זה. בשיטה הנוכחית לעומת זאת, נושאים חדשים (שרשורים חדשים) ממלאים את הדף כבדרך קבע ושרשור התזכורת היומי יורד אט אט למקומו הטבעי. הוא עדיין יימצא במקום מובהק בעמוד הראשון מחד, לרווחת הסופרים המבקשים את התזכורות, אבל לא מפריע להתנהלות השוטפת של הפורום מאידך.

לא מדויק. המנהג הנלוז אותו תקפתי הוא מנהגם של כמה גולשים להקפיץ דווקא שרשורים ישנים בעלי אותו יום (בכותרת השרשורים מופיע היום אליו מתייחסת הספירה), בנסיון עלוב ודוחה לבלבל את הסופרים התמימים שנזקקים ומשתמשים בתזכורות אלו. נסיונות אלו לא יימנעו על-ידי נעיצת השרשור היומי וצריכה להימצא דרך אחרת למנוע זאת. או שאותם אנשים דווקנים שמבקשים לפגוע באמונתם התמימה של אחרים יחזרו לבגרות ולנורמליות, מה שלא צפוי כרגע, או שפשוט נוסיף תאריך לכותרת ובא לציון גואל. קצת יותר מסורבל, אבל עדיף מלאפשר את הפגיעה ביהודים תמימים על-ידי כאלה שכבר הגדרתי את דעתי עליהם (ולמען הסר ספק, היא לא השתנתה).

זה אפשרי ולא חשבתי על אפשרות כזאת. אבל זה יחייב שינוי כותרת מידי יום. לא ברור לי מה התועלת הגדולה בזה לעומת השיטה הנוכחית, פשוט לפתוח שרשור יומי (כאשר בדרך כלל, אם אין דווקנים מקפיצים, השרשורים הקודמים כבר מזמן נעלמו וירדו לכיוון הארכיון).

"מיותרים" זה בעיני המתבונן. אבל אני ממתין לתשובתך מה התועלת הגדולה בהצעתך. אמנם זה רעיון מעניין, אבל מבחינת תלונות המלינים הפבלוביים, הוא דווקא יגביר את טרוניותיהם, באשר יופיע להם שרשור תזכורת נעוץ לאורך כל ימי הספירה, במקום המצב הנוכחי בו במהלך היום שרשור האתמול כבר נשכח ונעלם לו לאיטו.

זה כבר משהו שלא תלוי בי.

אחריך ידידי, אחריך. נחמד אמנם שמנהל של פורום א' מנסה להגיד למנהל של פורום ב' כיצד לנהוג, כאשר כמות התלונות על הראשון דווקא גדולה משעמוד פורום יכול להכיל. אבל עם כל הכבוד, גם להנאתך להצטרף ל'מלחמה' שיש המבקשים ליצור בפורום 'חורזים וכותבים' (והרי גם אתה עצמך טרחת מספר פעמים להקפיץ שרשור ישן רק כדי להביע שם התקפה על עצם קיומו, כאילו שזה קשור אליך בדרך כלשהי), אציע שתתרכז במניעת "נבלות וצחנות" בפורום שאתה מופקד עליו. לאחר שתצליח במשימה זו (משהו שלא יקרה כל עוד אתה לא מנסה בכלל ואף מגבה זאת לעתים), נוכל להתחיל לדבר על עמדתך בנוגע לפורומים אחרים והניהול שלהם.

זאת דווקא המטרה היחידה והבלעדית. גם אם תכתוב עוד 8,000 משהו אחר ותפנה ל1,001 שרשורים בהם כתבת על הנושא, מציאות עובדתית זו לא תשתנה :). אומר שוב, כל טענה או הצעה עניינית שתועלה בדרך המלך (כמו למשל הצעתו של משה למעלה), תיבחן בשמחה. אולם הבחינה תיעשה על-פי טובת העניין, קרי הדרך הנוחה והטובה ביותר למוזכרים לזכור. אבל מעבר לכך, כשהטענה באה בסדרה של התקפות חסרות כל רלוונטיות (במקרה שלך, היעלבות מכך שפעם כתבתי משהו נגד דבריך באיזשהו שרשור שלא קשור לנושא זה ומאז הברוגז שלך ואיתה ההצטרפות לקבוצת התוקפים הפבלוביים), או כפי שנעשה בפורום 'חורזים וכותבים', בדרך של טרור ונסיון לכפות עמדה, או אז הדברים כלל לא ייבחנו. אם זה אומר שאני מנהל פורום גרוע, שיגיד. לא שיש קשר כלשהו בין שרשורי התזכורת להיותי מנהל שם בפורום, אבל כאמור מעלה, הצורך לנסות לקשור בין שני הדברים חסרי כל הרלוונטיות האלה על-מנת להקל את הגשת התלונות למעלה יותר, גם היא ברורה, ידועה ומובנת ;-).

שורה תחתונה, במקום להניח שלל הנחות שמבוססות על בעיותיך האישיות מולי או על דברי תוקפים פבלוביים, נסה לדקותיים לחשוב ולקבל שכל מטרת שרשורי התזכורת היא בדיוק כמו שנאמר, להזכיר לגולשים שביקשו זאת את ספירת העומר היומית. הא ותו לא. כאשר מתוך כמה אפשרויות נבחרה הדרך הנוחה (קרי הוודאית) ביותר להשיג מטרה זו.
אם וכאשר תבוא לנושא בראש נקי, תוכל גם, אני מאמין, לקבל את האמת התמימה והפשוטה להחריד הזאת.
בהצלחה.
אלוהים אדירים. אנחנו על סף יום הזיכרון לחללי צה"ל ופעולות האיבה....
ואתה כמו גרפומן בלתי נלאה, לא נח לרגע. ואתה מדבר על משועממים .....פבלוביים....
לך להתפלל לשלומם של אלו שעדיין מסכנים את חייהם עבורך.
לך וקרא פרק תהילים עבורם.
והכי חשוב - סתום כבר את פיך/מקלדתך. נמאסת !!

Harrington

Well-known member
מנהל
אלוהים אדירים. אנחנו על סף יום הזיכרון לחללי צה"ל ופעולות האיבה....
ואתה כמו גרפומן בלתי נלאה, לא נח לרגע. ואתה מדבר על משועממים .....פבלוביים....
לך להתפלל לשלומם של אלו שעדיין מסכנים את חייהם עבורך.
לך וקרא פרק תהילים עבורם.
והכי חשוב - סתום כבר את פיך/מקלדתך. נמאסת !!
מיד כשאעבוד אצלך ידידי, מיד לאחר מכן (תעביר חוזה מסודר, צ'ק ראשון, ואני מבטיח לקיים את כל דרישותיך). עד אז? בחייאת בן אדם, באמת היה קשה כל כך לא להתערב בדיון שאתה כלל לא צד בו? או שמא רק היית צריך להחליף שם משתמש ;-)?

בכל מקרה יקירי, אם נמאסתי עליך, זכור את אשר עשה לך עמלק שלא איפשר לך ללחוץ על כפתור ה'התעלם' וזכור (לטובה) את הנהלת תפוז שדווקא כן מאפשרת לך לעשות זאת.

בהצלחה והרבה בריאות.

xyxy210

Active member
מיד כשאעבוד אצלך ידידי, מיד לאחר מכן (תעביר חוזה מסודר, צ'ק ראשון, ואני מבטיח לקיים את כל דרישותיך). עד אז? בחייאת בן אדם, באמת היה קשה כל כך לא להתערב בדיון שאתה כלל לא צד בו? או שמא רק היית צריך להחליף שם משתמש ;-)?

בכל מקרה יקירי, אם נמאסתי עליך, זכור את אשר עשה לך עמלק שלא איפשר לך ללחוץ על כפתור ה'התעלם' וזכור (לטובה) את הנהלת תפוז שדווקא כן מאפשרת לך לעשות זאת.

בהצלחה והרבה בריאות.
נושא הפתיל הנוכחי......דאגה רבה לשלומך... מאחר וקצב הצפת הפוסטים ההזויים שלך ירד פלאות .
ואנחנו [לפחות רובינו], רחמנים בני רחמנים דאגנו לשלום כבודו.
לידיעתך, ברגע שאתה מגיב בפתיל כלשהו, הפתיל מפסיק להיות דיון.
הוא הופך להיות גרפומניה .
חפרנות של ילד מתוסכל/משועמם/פראנויד [פבלוב & ושות].
לגבי עבודה ככלל ואצלי בפרט - גם למגיש תה, או למנקה משרדים , יש לנו דרישות מינימליות.
אתה לא עומד בהן.
אם עיקר העיסוק הנידרש היה "זיוני שכל" , היית מתקבל עם משכורת גבוהה + אופציות.

Harrington

Well-known member
מנהל
נושא הפתיל הנוכחי......דאגה רבה לשלומך... מאחר וקצב הצפת הפוסטים ההזויים שלך ירד פלאות .
ואנחנו [לפחות רובינו], רחמנים בני רחמנים דאגנו לשלום כבודו.
לידיעתך, ברגע שאתה מגיב בפתיל כלשהו, הפתיל מפסיק להיות דיון.
הוא הופך להיות גרפומניה .
חפרנות של ילד מתוסכל/משועמם/פראנויד [פבלוב & ושות].
לגבי עבודה ככלל ואצלי בפרט - גם למגיש תה, או למנקה משרדים , יש לנו דרישות מינימליות.
אתה לא עומד בהן.
אם עיקר העיסוק הנידרש היה "זיוני שכל" , היית מתקבל עם משכורת גבוהה + אופציות.
אני מודה לך על דאגתך יקירי (סלח לי אם כתבת משהו נוסף, לא קראתי מעבר לשני המשפטים הראשונים). אבל הכל בסדר אצלי ברוך ה׳.

מיצינו.

כוכבית מצויה

Well-known member

מתבצע.

זה כבר משהו שלא תלוי בי.

בהצלחה.
אולי לא חשבת על זה אבל זה הוצע לך בעבר ושללת, כך שאם הינך דובר אמת, כטענתך, שלל. בלי אפילו לחשוב על ההצעה.

אין לי מושג מי התוקפים הפבלוביים שהיו מתנגדים, העובדות הינן שרוב המתנגדים לשרשורי הספירה אמרו יותר מפעם אחת שהם אינם מתנגדים לשרשור נעוץ מתעדכן. כך שכנראה התגובות הפבלוביות כאן, אם יש כאלה, באות לא מצג המתנגדים.

כהרגלי, לא אמשיך להגיב לשלל ההבלים, השקרים וההשמצות שיבואו בתגובה לפוסט זה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אולי לא חשבת על זה אבל זה הוצע לך בעבר ושללת, כך שאם הינך דובר אמת, כטענתך, שלל. בלי אפילו לחשוב על ההצעה.
לא זכורה לי ההצעה הספציפית הזאת. הועלו מספר הצעות ואלו שהועלו בצורה מכובדת כאמור מעלה, נבחנו אחת אחת. אלו שהועלו תוך פעולות 'טרור' וצווחות, בקושי נקראו. בכל מקרה כפי השבתי למשה, אחשוב על זה, אם כי מעבר לשאלה אם זה פוגע ביעילות התזכורות אם לאו, לא ברור לי איזה טעם יש בכך (זולת האפשרות לומר 'הנה שיניתי') וכיצד זה מסדיר משהו מהטענות שהושמעו נגד השרשורים.
אין לי מושג מי התוקפים הפבלוביים שהיו מתנגדים
תודה, מעומק הלב, על שהעלית חיוך על פני :).
העובדות הינן שרוב המתנגדים לשרשורי הספירה אמרו יותר מפעם אחת שהם אינם מתנגדים לשרשור נעוץ מתעדכן.
מה שעדיין לא עונה על השאלה, מעבר לאפשרות לומר 'שינינו', מה התועלת. אם נעבור על טענות התוקפים למיניהן, זה הרי משיג בדיוק את ההיפך המוחלט. נוכחות תמידית (בתקופה הרלוונטית) של השרשור במקום שייעלם עם התפתחות היום והנושאים. מבחינה עניינית והחשיבה על יעילות, יכולה לעלות השאלה אם ביום מסוים כבר בוצעה 'ההחלפה' או שזאת עדיין הספירה הישנה. אלא אם כן נשנה ממש את הכל לרבות היום וכו' וגם אז, לא ניתן לסמוך על 'הנשמות הטובות' שלא יעלו שרשור עם שם דומה וינסו להטעות את הגולשים התמימים מתוך רוע ליבם (בדיוק כפי שמתבצע כיום למרבה הצער).

כך שכנראה התגובות הפבלוביות כאן, אם יש כאלה, באות לא מצג המתנגדים.
את ממש שופעת היום :). הנה שוב גרמת לי לחייך, אחרי שהחיוך הקודם פג תוקפו (עשיתי כמה דברים בין תחילת תגובה זו לכעת) :). אשרייך ושוב תודה.
כהרגלי, לא אמשיך להגיב לשלל ההבלים, השקרים וההשמצות שיבואו בתגובה לפוסט זה.
כהרגלך אכן, המשפט השחוק הזה מוכר וידוע. הנסיון לצייר לעצמך אצטלה של צדיקת הדור, גם. אז כהרגלי, אברך על כך שלא תגיבי ואם בכל זאת תתפתי ל"ע, מבחינתי (במיוחד לאור הדחקות שהחלטת להכניס לתגובתך), ממילא מיצינו ואראה עצמי פטור מקריאת תגובה נוספת שלך בתת-השרשור הזה.

המשך יום ושבוע שקט ומקסים.

למעלה